Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REINNOIRE / CERTIFICAT DIGITAL CALIFICAT VALABILITATE 1 AN
- Număr anunț
- DA21369935
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE CALCUL SA (CUI RO2163993)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 891 RON
- Valoare atribuită
- 891 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 09:16
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
891 RON
din 891 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro