Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 38,9% sub estimat

Reinnoire 15 semnaturi electronice

Număr anunț
DA21354501
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
CERTSIGN SA (CUI ro18288250)
Cod CPV
79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425 RON
Valoare atribuită
870 RON 38,9% sub estimat
Data publicării
01.10.2018 16:28
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 17:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

870 RON

din 1.425 RON estimat 38,9%

Adjudecat la 61,1% din estimat · economie 555 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.