Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de cercetare arheologica, datare C14 (AMS), ptr varianta ocolire Satu Mare 2018
- Număr anunț
- DA21342924
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3897238)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA POSTA BELA (CUI 16561026)
- Cod CPV
- 73210000-7 · Servicii de consultanta in cercetare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare finală
- 12.000 RON
- Data publicării
- 01.10.2018 09:21
- Data finalizării
- 03.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.