Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat
Execuție lucrări de construcție pentru obiectivul "MODERNIZARE DRUMURI PRIN ASFALTARE IN LOCALITATEA BEIDAUD"
- Număr anunț
- SCN1040753
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA BEIDAUD (CUI 4508622)
- Furnizor / câștigător
- NESAND SRL (CUI 7213537)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.767.890,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.747.728,12 RON 1,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.04.2019 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1025105
- Termen limită
- 19.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044380
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Lista semnaturi.pdf.p7s
- 5. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 6. Formulare.pdf.p7s
- borderou strazi Beidaud PT.pdf.p7s
- CS PT Beidaud.pdf.p7s
- F6 grafic .pdf.p7s
- FisaDate_DF1044380.pdf
- liste.zip.p7s
- memoriu tehnic.pdf.p7s
- parte desenata PDF.zip.p7s
- referat verificare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NESAND SRL CUI 7213537
Oferta 2
Individuala
Ofertant
CLEAN SUCCES SRL CUI RO 35174344
Valoare atribuită
1.747.728,12 RON
din 1.767.890,48 RON estimat
1,1%
Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 20.162,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.