Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE SERVICE PENTRU MICROKERATOM CARIAZZO PENDULAR DIN CADRUL SECTIEI OFTALMOLOGIE - contract multianual
- Număr anunț
- CN1010391
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL (CUI 5509529)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.600 RON
- Valoare atribuită
- 37.600 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 08:24
- Anunț de atribuire
- CAN1018119
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044457
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI SI SPECIFICATIE TEHNICA MICROKERATOM.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE MICROKERATOM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044457.pdf
- FORMULARE MICROKERATOM.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMGER GENERAL TRADE & CONSULTING SRL CUI RO 5509529
Valoare atribuită
37.600 RON
din 37.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro