Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta Elab cerere de finantare (POR), AXA 13.1

Număr anunț
DA21315074
Autoritate contractantă
ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
Furnizor / câștigător
ACC INFRASTRUCTURE SRL (CUI RO29071263)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.000 RON
Valoare atribuită
52.000 RON
Data publicării
26.09.2018 16:27
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.000 RON

din 52.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.