Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Dell Pro 15 Essential PV15250, 15.6 inch FHD (1920 x 1080) 120Hz 250 nits WVA Anti- Glare LED
- Număr anunț
- DA40517820
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
- Furnizor / câștigător
- XEROM SERVICE SRL (CUI RO2769214)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.674 RON
- Valoare atribuită
- 3.674 RON
- Data publicării
- 29.05.2026 11:39
- Termen limită
- 03.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.06.2026 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.674 RON
din 3.674 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro