Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ET 7 BUC DETECTOR AUTONOM DE FUM CV212-12-01
- Număr anunț
- DA21313120
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SAT TALPOS, COMUNA BATAR (CUI 29467706)
- Furnizor / câștigător
- TIBIMAR COMIMEX SRL (CUI RO6630862)
- Cod CPV
- 38431200-7 · Detectoare de fum (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358,05 RON
- Valoare atribuită
- 358,05 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 14:49
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
358,05 RON
din 358,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro