Ofertă refuzată Cumpărare directă

Livrare si montaj Sisteme de supraveghere video si antiefractie la sediile Scolii gimnaziale BIRDA

Număr anunț
DA21331323
Autoritate contractantă
COMUNA BIRDA (CUI 16414777)
Furnizor / câștigător
EDIGRUP (CUI RO16439011)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.624,40 RON
Valoare finală
37.624,40 RON
Data publicării
28.09.2018 09:38
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.