Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterii

Număr anunț
DA21318993
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUSIVA NR. 2 SIBIU (CUI 4198670)
Furnizor / câștigător
AUDIO NOVA SRL (CUI RO12058642)
Cod CPV
31440000-2 · Baterii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
772,80 RON
Valoare atribuită
1.155 RON
Data publicării
27.09.2018 10:22
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155 RON

din 772,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.