Atribuită Cumpărare directă

No-Spa 40 mg / 2 ml x 25 fiole x 2 ml sol. inj. / DROTAVERINUM

Număr anunț
DA35377572
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
115,65 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115,65 RON