Acasă · Licitații
· Servicii de intretinere a instalatiilor de iluminare publica si a semafoarelor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII SPALATORIE DUSTER - INTERIOR / EXTERIOR
- Număr anunț
- DA21317628
- Autoritate contractantă
- U.M. 0771GALATI (CUI 3127182)
- Furnizor / câștigător
- KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
- Cod CPV
- 50232000-0 · Servicii de intretinere a instalatiilor de iluminare publica si a semafoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80,68 RON
- Valoare atribuită
- 80,68 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 09:35
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 10:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
80,68 RON
din 80,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro