Ofertă acceptată Cumpărare directă

viola (panselute) cf ref nr 649/06.11.2018 dep ed

Număr anunț
DA21678215
Autoritate contractantă
GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
Furnizor / câștigător
PALASTHY I. LADISLAU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 35997421)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.295 RON
Valoare atribuită
5.295 RON
Data publicării
07.11.2018 11:30
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.295 RON

din 5.295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.