Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii xerox si Canon, cartus HP

Număr anunț
DA21672404
Autoritate contractantă
Palatul Copiilor Timisoara (CUI 4250808)
Furnizor / câștigător
ALIAL S.R.L. (CUI RO9480697)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,07 RON
Valoare atribuită
668,07 RON
Data publicării
06.11.2018 19:16
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,07 RON

din 668,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.