- Număr anunț
- DA21672185
- Autoritate contractantă
- CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE SFINTII CONSTANTIN SI ELENA (CUI 29061740)
- Furnizor / câștigător
- I.G. CASIDIS SRL (CUI RO18407563)
- Cod CPV
- 03221240-0 · Tomate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 483,30 RON
- Valoare atribuită
- 483,30 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 17:20
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 19:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,30 RON
din 483,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro