Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare Gaze Naturale pentru Categoria B4
- Număr anunț
- DA21652641
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC MIKES KELEMEN (CUI 4404664)
- Furnizor / câștigător
- HARGAZ HARGHITA GAZ S.R.L. (CUI 13861940)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457,89 RON
- Valoare finală
- 457,89 RON
- Data publicării
- 05.11.2018 12:44
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.