Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE DE LUCRU

Număr anunț
DA21672932
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ADY ENDRE (CUI 24290041)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
18140000-2 · Accesorii pentru imbracaminte de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.357,52 RON
Valoare atribuită
3.357,52 RON
Data publicării
07.11.2018 08:13
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.357,52 RON

din 3.357,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.