Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII - instalare camere de supraveghere video la un nr de peste 20 camere prestate
- Număr anunț
- DA21662360
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.28 (CUI 24130717)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 51314000-6 · Servicii de instalare de echipament video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.730 RON
- Valoare atribuită
- 7.730 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:32
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.730 RON
din 7.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro