Ofertă acceptată Cumpărare directă

materiale electrice

Număr anunț
DA21679253
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC GHEORGHE MARINESCU (CUI 4323438)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,75 RON
Valoare atribuită
491,75 RON
Data publicării
07.11.2018 12:04
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,75 RON

din 491,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.