Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale prestate de asistent medical

Număr anunț
DA21678118
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
NOVAC GEORGE-ANDREI - ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 38360244)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.232 RON
Valoare atribuită
4.232 RON
Data publicării
07.11.2018 11:28
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.232 RON

din 4.232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.