Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie componente circuite electrice

Număr anunț
DA21670659
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01454 Buzau (CUI 14324414)
Furnizor / câștigător
EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI RO34188163)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.058,85 RON
Valoare atribuită
5.058,85 RON
Data publicării
06.11.2018 15:13
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.058,85 RON

din 5.058,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.