Ofertă acceptată Cumpărare directă

33690000-3 Diverse medicamente (Rev.2)

Număr anunț
DA21372721
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Sighisoara (CUI 5902691)
Furnizor / câștigător
FARMACIA GENTIANA SRL (CUI RO1224863)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
964 RON
Valoare atribuită
964 RON
Data publicării
03.10.2018 10:50
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

964 RON

din 964 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.