Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANEPA,FITINGURI RAPIDE,PIESE BRANSARE,MUFE,DOPURI,HIDRANTI,COTURI,ROBINETI,ADAPTORI PE

Număr anunț
DA21899540
Autoritate contractantă
SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI RO1605884)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
19513200-7 · Banda adeziva din materiale textile cauciucate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.313,91 RON
Valoare atribuită
8.313,91 RON
Data publicării
29.11.2018 10:02
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.313,91 RON

din 8.313,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.