Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 25,0% sub estimat
Marker Cardiac hsCRP - proteina C reactiva
- Număr anunț
- DA21367642
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.550 RON 25,0% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2018 15:54
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.550 RON
din 11.400 RON estimat
25,0%
Adjudecat la 75,0% din estimat · economie 2.850 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.