Ofertă acceptată Cumpărare directă

omeprazol cps20mg,acetilcisteina cps200mg,ampicilina500mg,ketoprofen fi,spasmocalm 40mg,tramadol 50m

Număr anunț
DA21367104
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.021 RON
Valoare atribuită
1.021 RON
Data publicării
02.10.2018 15:30
Termen limită
07.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 09:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.021 RON

din 1.021 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.