Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat

ACUMULATOR BOSCH S3 013 90AH 12V 720A

Număr anunț
DA21669185
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,58 RON
Valoare atribuită
657,18 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
06.11.2018 14:22
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

657,18 RON

din 670,58 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 13,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.