Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE CURATAT PENTRU MICROBUZ SCOLAR

Număr anunț
DA21670451
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu (CUI 4340382)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
77,09 RON
Valoare atribuită
77,09 RON
Data publicării
06.11.2018 15:05
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

77,09 RON

din 77,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.