Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DUAL PRO PESTREPELLER APARAT ULTRASUNETE ANTIROZATOARE
- Număr anunț
- DA21321940
- Autoritate contractantă
- S.N. Aeroportul International Mihail Kogalniceanu - Constanta S.A. (CUI RO11212645)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 33691000-0 · Produse antiparazitare, insecticide si insectifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 106,09 RON
- Valoare atribuită
- 106,09 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 11:58
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
106,09 RON
din 106,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro