Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Materiale
- Număr anunț
- DA21891763
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRASOV (CUI 11139692)
- Furnizor / câștigător
- FILODI PLUS SRL (CUI 28227888)
- Cod CPV
- 30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.485,25 RON
- Valoare finală
- 2.485,25 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:04
- Data finalizării
- 03.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.