Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA21315151
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,20 RON
Valoare finală
141,20 RON
Data publicării
26.09.2018 16:37
Data finalizării
27.09.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.