Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pulpa porc

Număr anunț
DA21677585
Autoritate contractantă
LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
Furnizor / câștigător
TRANSILVAN BIOCARM SRL (CUI RO37833425)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
945 RON
Valoare atribuită
952 RON
Data publicării
07.11.2018 11:12
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952 RON

din 945 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.