Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE PUI SPATE ~ 5KG TRANS CG

Număr anunț
DA21676909
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "Nicolae Iorga (CUI 842424)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
327,84 RON
Valoare atribuită
327,84 RON
Data publicării
07.11.2018 10:50
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

327,84 RON

din 327,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.