Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARNATI TARANESTI

Număr anunț
DA21676638
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI RO5785567)
Cod CPV
15131130-5 · Carnati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,44 RON
Valoare atribuită
117,44 RON
Data publicării
07.11.2018 10:41
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,44 RON

din 117,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.