Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCONAT DE CALCIU 10% 5FI X 10ML (CALCII GLUCONAS)

Număr anunț
DA21311160
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488,80 RON
Valoare atribuită
488,80 RON
Data publicării
26.09.2018 13:44
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

488,80 RON

din 488,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.