Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RABALUX 8682 OSLO FELINAR E27 60W MATT GREEN IP44
- Număr anunț
- DA21669700
- Autoritate contractantă
- PALATUL COPIILOR TG MURES (CUI 4322300)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 31521000-4 · Lampi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130,25 RON
- Valoare atribuită
- 130,25 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:38
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
130,25 RON
din 130,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro