Atribuită Cumpărare directă

CANT ABS 42X1 MM,AGT MATT CASHMERE CREAM 385

Număr anunț
DA35375976
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
BAUSERVICE SRL (CUI 14940074)
Cod CPV
44424200-0 · Banda adeziva (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.655 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.655 RON