Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI 2.5KG 9/9

Număr anunț
DA21676920
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DANUBIANA (CUI 2613923)
Furnizor / câștigător
MEDITERANEAN FOOD DELIVERY SRL (CUI RO31917616)
Cod CPV
15311100-2 · Chips si cartofi prajiti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40,80 RON
Valoare atribuită
40,80 RON
Data publicării
07.11.2018 10:50
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40,80 RON

din 40,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.