Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA21316356
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT UNIVERSITATII BABES BOLYAI CLUJ NAPOCA (CUI 17965634)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
Cod CPV
33763000-6 · Servete din hartie pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,40 RON
Valoare atribuită
285,40 RON
Data publicării
27.09.2018 08:39
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,40 RON

din 285,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.