Ofertă acceptată Cumpărare directă

SGAMM -Pachet materiale de laborator (sticlarie)

Număr anunț
DA21314313
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
Furnizor / câștigător
DACCHIM SRL (CUI RO12062074)
Cod CPV
33790000-4 · Sticlarie pentru laborator, pentru articole de igiena sau pentru industria farmaceutica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.488,46 RON
Valoare atribuită
1.488,46 RON
Data publicării
26.09.2018 15:35
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.488,46 RON

din 1.488,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.