Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aleza SuperCore ultra absorbanta - protectie pacient si izolarea germenilor (MRSA si E.Coli) SAFECAR
- Număr anunț
- DA21312826
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.334,96 RON
- Valoare atribuită
- 6.334,96 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 14:39
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 08:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.334,96 RON
din 6.334,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro