Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROSOP V 1 STR, L*LAT 25X21CM VERDE 250/SET BAX 20 SET
- Număr anunț
- DA21312247
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MOISE NICOARA ARAD (CUI 3520032)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457 RON
- Valoare atribuită
- 457 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 14:20
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.09.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
457 RON
din 457 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro