Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 30,2% sub estimat
Sapun dezinfectant lichid pt dezinf igienica a mainilor prin spalare - Dermanios Clorhexidine 4%
- Număr anunț
- DA21310926
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.375 RON
- Valoare atribuită
- 960 RON 30,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.09.2018 13:35
- Termen limită
- 02.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.09.2018 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
960 RON
din 1.375 RON estimat
30,2%
Adjudecat la 69,8% din estimat · economie 415 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.