Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALEZE ULTRAABSORBANTE 60X90,TEST BOWIE DICK

Număr anunț
DA21308142
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
SCOP MEDICAL SRL (CUI 33850725)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.456 RON
Valoare atribuită
1.456 RON
Data publicării
26.09.2018 11:43
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.456 RON

din 1.456 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.