Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Filtre seringa Celuloza Regenerata, 0.45 µm, 25 mm, Set de 1000
- Număr anunț
- DA21339111
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.537 RON
- Valoare atribuită
- 4.537 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 14:29
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.537 RON
din 4.537 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro