Ofertă acceptată Cumpărare directă

Filtre seringa, PTFE membrane, 13 mm diameter, 0.45 μm pore size, 1000/pachet

Număr anunț
DA21337673
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.012 RON
Valoare atribuită
2.012 RON
Data publicării
28.09.2018 13:27
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.012 RON

din 2.012 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.