Ofertă refuzată Cumpărare directă

HARTIE IGIENICA ONDA

Număr anunț
DA21336681
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 6 SUCEAVA (CUI 18252248)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,40 RON
Valoare finală
134,40 RON
Data publicării
28.09.2018 12:54
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.