Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii gard la Scoala Gimnaziala Partestii de Sus
- Număr anunț
- DA21376047
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PÂRTESTII DE SUS (CUI 14110550)
- Furnizor / câștigător
- ANDRO RAD TOP HOUSE SRL (CUI 37172668)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 12:46
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.000 RON
din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro