Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare tehnica si verificare metrologica sonometru integrator tip 2238
- Număr anunț
- DA21370366
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BRASOV (CUI 4443272)
- Furnizor / câștigător
- ENVIRO CONSULT SRL (CUI RO15985732)
- Cod CPV
- 38434300-9 · Echipament de masurare a zgomotului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 700 RON
- Valoare atribuită
- 700 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 09:33
- Termen limită
- 08.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.10.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
700 RON
din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro