Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA EURO DIESEL

Număr anunț
DA21920261
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.660 RON
Valoare atribuită
9.660 RON
Data publicării
03.12.2018 12:09
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.660 RON

din 9.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.