Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent pardoseli degresant parfumat, sub formă lichidă
- Număr anunț
- DA21918995
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BISTRITA (CUI 24957022)
- Furnizor / câștigător
- DELPHI SERV & TRADE SRL (CUI RO25621437)
- Cod CPV
- 39831220-4 · Agenti degresanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,30 RON
- Valoare atribuită
- 238,50 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 11:37
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238,50 RON
din 213,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro